SPONSORZY NORTH POLE MARATHON 2017

W przygotowaniach do startu  w North Pole Marathon 2017 wsparli mnie:
logo-haft
 

Turystyką zajmujemy się od 2001 roku. Od tego czasu Klienci wyjeżdżali za naszym pośrednictwem na wakacje do Egiptu, Turcji, Tunezji czy Hiszpanii, wycieczki i wyprawy objazdowe po Chinach, Izraelu czy Stanach Zjednoczonych, latali do Paryża i Australii, zamawiali hotele w Warszawie i San Francisco. W roku 2012 postanowiliśmy otworzyć możliwość podróżowania również w formie turystyki aktywnej, które prezentujemy na portalu www.zingtravel.pl. Nasza propozycja to trekkingi, wyprawy konne i rowerowe, kursy gotowania, degustacje win, podglądanie dzikiej przyrody, gra w golfa, spływy kajakowe i wiele innych sposobów na wypoczynek z przygodą
Wyjątkowe programy podróży na całym świecie, doświadczanie nowych aktywności, poznawanie nieznanych kultur i spotkania z ludźmi i naturą – to wszystko czeka na zingtravel.pl.

logo_Brubeck

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzimy do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

inov8-logo-blk

Inov-8 to marka specyficzna, albo ją kochasz, albo nienawidzisz. Buty Inov-8 są dzikie i nieokiełznane. Stworzone z myślą o bieganiu po błotnistych, niedostępnych, górskich szlakach. Nie oferują wielkiej amortyzacji, ani systemów, które wspierałałyby Cię podczas biegu. Jesteś tylko Ty i szlak. Znakiem rozpoznawczym sprzętu Inov-8 jest nadzwyczaj niska waga. Ta w połączeniu z doskonałymi materiałami daje nam sprzęt najwyższej klasy. Biegasz w terenie? W górach? Pokochasz Inov-8!

Logo Santi Diving Equipment

Marka SANTI to dla nurków technicznych – tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi.

logo_learnetic_blue_pl-01

Oferta dla Wydawców. Systemy do tworzenia i dystrybucji treści interaktywnych. Oferta dla szkół darmowe rozwiązanie e-learningowe dla każdej szkoły. Tworzymy technologie i rozwiązania wspierające edukację. Więcej na stronie internetowej www.learnetic.pl

Tork_Logo_RGB

Tork to lider rynku w swojej branży a na produkty tej marki można natknąć się w milionach pomieszczeń toaletowych na całym świecie. SCA, producent produktów marki Tork, zdecydowanie koncentruje się na zapewnianiu zrównoważonych rozwiązań i angażuje się na rzecz ich tworzenia. Oznacza to, że wszystkie nasze produkty są tak pomyślane, aby ich oddziaływanie na środowisko było minimalne. Projekt i funkcjonalność idą w parze i to wyjątkowe połączenie sprawia, że nasze dozowniki są łatwe w obsłudze zarówno dla użytkowników, jak i pracowników techniczych.

 

 

logo_opec_nowe

Misją Spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób:nowoczesny, bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku. Jest to nasz cel, nasze zadanie i nasze przesłanie do obecnych i przyszłych odbiorców. Odpowiadamy na oczekiwania współczesnego, świadomego swoich pragnień człowieka. Dajemy ciepło, które jest przecież jedną z pierwotnych potrzeb ludzkości.

Może słowa potrzebują ciepła, gdy się rodzą od nowa” (Wiesław Myśliwski).

CEDROWY-DWOREK_LOGO

“Cedrowy Dworek „ Usytuowany w samym sercu Żuław Wiślanych, regionu pól, łąk, rzek i morza. Budynki gospodarstwa rolnego z początku XX wieku zaadaptowano na restaurację, salę balową oraz pokoje gościnne. Klimatyczne, wnętrza tworzą niepowtarzalną atmosferę, którą docenią osoby poszukujące oryginalnego stylu i żuławskiej gościnności.

 

 

CELLFOOD-LOGO-MINI

CELLFOOD jest przykładem nowej klasy fizjologicznych nutraceutyków, który jest w stanie udostępnić komórkom tlen “na żądanie” w celu zaspokojenia potrzeb metabolicznych organizmu. To naturalny suplementem diety na bazie aminokwasów, enzymów i pierwiastków śladowych.

Rodenstock, wiodący producent soczewek sportowych oraz okularów zarówno dla osób uprawiających sport rekreacyjnie, jak dla zawodowych sportowców, którzy muszą polegać na jakości i niezawodności.