Konkurs fotograficzny dla miłośników biegania!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! Konkurs fotograficzny dla miłośników biegania!

M_SS15Run_nick_arciniaga_1465

…w którym do wygrania są bony do wykorzystania w sklepie internetowym MM Sport o wartości 300 zł za zajęcie I miejsca, 200 zł za zajęcie II miejsca oraz 100 zł za zajęcie III miejsca. Konkurs jest banalnie prosty, łatwy i zarazem przyjemny, otóż cała sprawa polega na zrobieniu biegowej fotki, może być słit focia z tradycyjnym “dziubkiem” ale ważne żeby była zrobiona w biegu, była ostra i fajna. Taką fotkę należy jak najszybciej przysłać na adres mailowy konkurs@mmsport.com.pl która następnie trafi do dedykowanej galerii stworzonej na potrzeby konkursu na FB Under Amour. Fotka, która uzbiera najwięcej “lajków” wygrywa, warto więc zachęcić swoich znajomych, żeby wzięli udział w konkursie to jedno a drugie, żeby lajkowali, aż będą im się paliły klawiatury komputerów.

Proste? PROSTE! Łatwe? ŁATWE! …i przyjemne, zatem do dzieła!!! Foćcie i lajkujcie !

Gemini_683_01_Womens_Profile_FINAL

Jeszcze dwa zdania w temacie butów, może jedno, ale ważne, otóż Firma Under Armour wypuściła niedawno na rynek nową serię butów do biegania, Speedform Gemini, które nie posiadają ŻADNYCH szwów, o taka sytuacja, a wszelkie materiały użyte w butach połączono za pomocą ultradźwięków (!), co minimalizuje ryzyko obtarć, nawet podczas długich treningów.

Gemini_Blue_Side

REGULAMIN KONKURSU

 UPDATE!!!

W związku z zamieszaniem wokół przyznawanych “lajków”, zdecydowaliśmy o dodatkowej ocenie zdjęć przez organizatorów, dzięki której oceny będą sprawiedliwsze.
Punktacja będzie wyglądać następująco:
Punktacja dotycząca liczby “lajków”:
I miejsce – 3 punkty
II miejsce – 2 punkty
III miejsce – 1 punkt
Punktacja dotycząca  ocen organizatorów:
I miejsce – 3 punkty
II miejsce – 2 punkty
III miejsce – 1 punkt

PS. prywatnie ode mnie.. lajki przyznawane przez osoby o nazwiskach rodem z Indii, z całym szacunkiem dla osób mieszkających i żyjących w Indiach, których liczba lajków rosła od zera to ponad 200 w ciągu godziny… to słaby pomysł. Rozumiem, że ktoś chce zdobyć nagrodę ale jakimi sposobami? Ludzie, czy wam się w głowach (chciałem napisać we łbach) poprzewracało?! Za talon na 300, 200, 100 plnów? Like za like? Nie rozumiem takiego postępowania, brzydzę się nim i do póki mogę będę je piętnował na każdym kroku.

!!! STOP OSZUKIWANIU !!!

prev
next